Linstitut | Služby
145
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-145,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

E-shop

Predaj produktov VALCENA PARIS nájdete na www.kozmetikazprirody.sk

Hľadáme nových partnerov pre spoluprácu v profesionálnych salónoch, hoteloch, spa centrách, lekárňach, obchodoch zameraných na zdravý životný štýl a predaj prírodnej kozmetiky.

FLIN Group s.r.o.

Exkluzívny distribútor pre SK/CZ

INFO: +421 905 770 804

Mezoterapia

Jej cieľom je predovšetkým na presne určené miesta vpraviť čo najšetrnejšie účinné látky. Je to technika ktorá využíva veľmi jemné aplikovanie. Účinné látky využívajú technológiu nanokapsúl, aby bol zaručený prienik až do kožných buniek. Táto nanotechnológia zaručí efektívnosť účinných látok.. Po aplikácii sa vytvárajú nové kolagénové vlákna, zvyšuje sa ich pevnosť a pružnosť.

Je ideálna pre akýkoľvek typ pleti.

Najčastejšie používanými látkami sú prírodné rastlinné výťažky ktoré podľa zloženia riešia:

 • Odstraňovanie pigmentových škvŕn
 • Redukciu a vyhladenie vrások
 • Vypnutie pokožky
 • Kruhy pod očami
 • Ochranu pred spálením a bunky pred poškodením UV žiarením a voľnými radikálmi
 • Zásobuje pleť stopovými prvkami, vitamínmi
 • Hydratuje
 • Vyhladzuje jazvy po akné
 • Odstraňuje akné
 • Omladzuje a rozžiari pleť
 • Pri vypadávaní vlasov

Toto ošetrenie sa dá absolvovať v ktoromkoľvek ročnom období, na rôzne časti tela / tvár, krk, decolte, ruky, pokožku na hlave. Po absolvovaní ošetrenia sa doporučuje použiť kvalitný hydratačný alebo výživný krém.

Vyhnúť sa: slnku 2-3 dni, saune, kúpaliskám, používať ochranný faktor

 

KÚRA:

Kúra obsahuje 58 aktívnych ingrediencií, ktoré dodajú pokožke absolútnu regeneráciu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu pokožky.

Účinky

Omladenie pleti – tvorbou nových kožných buniek redukuje vrásky.

Navýšenie elasticity pokožky – reguláciou tvorby kolagénu, elastínu a iných ECM (extracelulárny matrix).

Indikovaný na redukciu akné a na pleť s rozšírenými pórmi.

Na revitalizáciu, hydratáciu suchej a matnej pokožky.

Kyselina hyaluronóvá hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry.

 

Výhody

Jedinečný produkt s najobsiahlejším zložením na trhu.

Efektívne riešenie revitalizácie pokožky.

Redukuje vrásky, jazvičky po akné a rozšírené póry.

Komplexná hydratácia pokožky.

Unikátne zloženie (58 účinných látok)

5 biomimetických peptidov – redukujú vrásky, revitalizujú pokožku.

1% kyselina hyalurónová – dodá pokožke hydratáciu.

13 vitamínov – priaznivo revitalizujú pokožku.

24 aminokyselín – tvorba fibloblastov.

5 minerálov – ochraňujú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi.

4 koenzýmy – proliferujú a revitalizujú kožné bunky.

4 nukleové kyseliny – regulujú syntézu proteínov.

2 redukčné činidlá – zastavujú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek.

5 biomimetických peptidov detailne:

Acetyl Decapeptide 3 (Rejuline) – redukuje vznik nových a už existujúcich vrások aktívnym vytváraním nových kožných buniek.

Decapeptid 4( CG-IDP2) – anti-aging efekt a efekt hojenia rán.

Oligopeptid-24 (CG-EDP3) – redukuje jazvy aktívnym vytváraním nových kožných buniek.

Tripeptide-6 (CG-CTP) – hydratuje suchú pokožku a udržuje správnu hodnotu hydratácie.

Copper Tripeptide-1 (CG-Cooper Peptid) – napomáha prekrvovať pokožku a jej revitalizáciu.

13 vitamínov detailne:

Retinol (vit. A), Biotin (vit. B7), Tokoferol (vit. E), Pyridoxine (vit. B6), Thiamin (vit. B1), Kyanokobalamin (vit. B12), Riboflavin (vit. B2), Aminobenzoová kyselina (vit. B10), Niacinamid (vit. B3), Menadion (vit. K), Kyselina listová (vit. B9), Pantothenát vápenatý (vit. B5), Inositol (vit. I)

VALCENA PARIS

VALCENA PARIS

prírodná pleťová kozmetika z bulharskej ruže

predstavuje exkluzívnu, vysoko kvalitnú kozmetiku, ktorá spája najnovšie vedecké poznatky s účinnými prírodnými ingredienciami.

Prvotriedne ingrediencie zaručujú vynikajúce výsledky a výbornú znášanlivosť pleti.

Prečo Vaša kozmetička používa VALCENA PARIS produkty?

Odpoveď je jednoduchá.

Vždy je najlepšie učiť sa a získavať produkty od odborníkov.

Znalosť a skúsenosť znamená celkový účinok VALCENA PARIS kozmetiky.

VALCENA PARIS

je prírodná francúzska kozmetika postavená na pevnom presvedčení, že je možné spojiť vedu a potešenie s cieľom stimulovať prirodzené mechanizmy ochrany, regenerácie a  bunkovej obnovy k udržaniu zdravej a mladej pleti.

Aby sa dosiahol tento cieľ, kozmetická firma sa spojila s tímom vedcov, ktorí vytvorili prvú líniu NATURAL ROSE ABSOLUTE. Výsledné produkty sú efektívne a dobre tolerované pri dennej starostlivosti. Zároveň tieto kozmetické prípravky stimulujú zmyslové potešenie zo zmyselných vôní a ľahkej, hodvábnej textúry.

Kvalita produktov je spojená s kvalitou služieb, veríme, že každá žena nájde v kozmetike VALCENA PARIS svojho partnera na pestovanie svojej krásy.

 

Značka VALCENA PARIS

sa vyvinula za vzácnej aktívnej ingrediencie pôvodnej Damascena Rose Essence. Pestuje sa v balkánskych údoliach odborným tradičným spôsobom tak, aby zostali zachované jej aktívne a aromatické vlastnosti.

Valcena Paris pre svoje produkty dala dizajnérom navrhnúť obaly s rafinovanou estetikou, sú prispôsobené pre kozmetické účely a chránia každý výrobok, aby si zachoval všetky svoje vlastnosti.

TAJOMSTVO BULHARSKEJ RUŽE

Bulharská ruža Damascena sa pestuje v ” Údolí ruží ” skrytom medzi balkánskymi horami s pohorí Sredna Gora. Táto geografická poloha, piesčitá pôda, vlažný vzduch, chladné noci a údolie chránené pred  severným vetrom ponúka ideálne podmienky pre optimálny rozvoj tejto veľmi citlivej ruže. Miluje jarné dažde, od ktorých závisí obsah vonných esencií. Iba bulharské ruže Rosa, alebo Damasce majú prvotriednu kvalitu. Pestuje sa viac ako 300 rokov a sú považované za najlepšie na svete pre výrobu ružového oleja.

Bulharský výrobcovia používajú originálnu metódu prípravy pôdy tzv. “Kesme”.

Pôda je obrábaná po celý rok, aby si udržala optimálnu vlhkosť v lete a chránila korene v zime. Bulharskí záhradníci tiež vedia, že nesmú ” nútiť ” svoje ruže, trvá aj niekoľko rokov pokiaľ ruža začne kvitnúť a niekoľko ďalších rokov potrebuje na to, aby produkovala prvotriednu esenciu.

JEJ VÝSOSŤ –  DAMASCENA ROSE

Ruža je po stáročia známa pre svoje silné hydratačné, regeneračné, hojivé a zvláčňujúce účinky, ktoré udržia pokožku v skvelej kondícii. Jej proti stresové účinky sú skutočným prínosom pre pleť a poskytujú ochranu pred slnečný žiarením. Upokojujúci účinok oleja je ideálny pre citlivú pleť, je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a antioxidanty, čo je ideálna zbraň ktorá zabraňuje predčasnému starnutiu pleti.

Rituál zbierania sa musí dodržiavať…

Okvetné lístky sú veľmi jemné a musia si zachovať čerstvosť, jemnosť a čo najvyšší obsah vysoko prchavej esencie.

Zber sa koná raz ročne na jar, v skorých ranných hodinách od 04h a končí okolo 10h. Vtedy je ruža najkvalitnejšia a najviac vôní. O pár hodín môže stratiť až 50% obsahu esencií. Zber vyžaduje jemné a presné gestá, ktoré zberači získavajú dlhoročnou praxou.

EXTRAKCIA RUŽOVÉHO OLEJA

Dôležitým krokom je destilovanie esencie čo najskôr po zbere, pretože lístky nemôžu byť vystavené teplu, svetlu a sú chúlostivé na prepravu.

Ružový olej sa získava  v destilériách / giuplan /  postavených pri vodnom zdroji, parnou destiláciou ružových lupeňov v medených, alebo oceľových sudoch niekoľko metrov vysokých.

Vzduch je plný vône z ruží, každý sud je plný lístkov, čistej vody a tenkej vrstvy vzácneho svetlo -žltého oleja, ktorý pláva na hladine. Olej sa zlieva, prefiltruje a balí. Ukladá sa do tmavých sklených fliaš a uzavrie zátkou z vosku, tak ako v minulosti.

Na výrobu jedného litra čistého ružového oleja je potrebné spracovať, touto pôvodnou starou receptúrou viac ako 3 – 3,5 tony lístkov na 1l oleja. Tento olej má takmer 300 molekulárnych komponentov, z ktorých niektoré je ťažké identifikovať, toto zistenie potvrdzuje fakt, že dnešný chemický priemysel doposiaľ nevytvoril totožnú syntetickú napodobeninu tohto exkluzívneho prírodného oleja. Podľa odborníkov skrývajú mimoriadne vlastnosti a účinky.

 

TECHNOLÓGIA VÝROBY

Ružový olej sa vyrába vodno-parnou  dvojitou destiláciou ružového kvetu  Rosa Damascena. Para je základnou metódou destilácie, tradičnou bola hydrodestilácia. Para mení ružový kvet a vodu na kašu, ktorá sa pravidelne premiešava preto, aby para prešla celou hmotou. Olejové zložky, ktoré plávajú na povrchu sa precedia. Ostatná časť sa destiluje druhý krát, do posledného výťažku ružového oleja. Súborom oboch výrobných etáp je luxusný produkt ružový olej.

Vyrobené množstvo oleja sa meria v špeciálnej jednotke 1 MUSCAL, čo je približne 5g.Keďže ružový olej je mimoriadne vzácny, jeho cena na trhu sa pohybuje približne od 7.000-10.000 EUR za kilogram predáva sa v baleniach 1,2,3 alebo 5g.

 

TRADÍCIA PESTOVANIA

Na dnešné územie ružu priniesli vojaci Alexandra Veľkého zo Sýrie. Prinesená rastlina tu našla výborné podmienky a čoskoro sa stala strategickým vývozným artiklom.

Prvé zmienky o pestovaní ruže pochádzajú zo 17. storočia, kedy bola zdokumentovaná výroba ružového oleja.

V 30-tych rokoch minulého storočia, po veľkej ekonomickej kríze boli skoro všetky polia zničené. No po druhej svetovej vojne si vláda uvedomila silu ružového oleja a prijala opatrenia na rozvoj. Dnes pokrýva výroba takmer celú svetovú produkciu.

Je to jeden z mála produktov, na ktorom sa nepodpísala posledná svetová ekonomická kríza a napriek vysokej cene je stále viac žiadaný, pre svoju kvalitu.

VALCENA PARIS- produktové rady

NATURAL ROSE ABSOLUT

Čisto prírodná rada produktov založená na originálnej, anti-age aktívnej ROSE ABSOLUT ESSENCE

Produkty VALCENA PARIS sú:

čisto prírodné / konzervované prírodnými peptidmi /

vyvíjané a vyrábané pod dohľadom dermatológa

sú bez pridania farbív

neobsahujú parabény

nie sú testované na zvieratách

na stránke pracujeme…………………..

www.kozmetikazprírody.sk

EAU LACTÉE – Odličovač 2 v 1

Je to originálna textúra, medzi mliekom a pleťovou vodou. Ingrediencie dôkladne zbavujú pleť od toxínov a nečistoty. Zanecháva pleť sviežu, čistú, nie je potrebné ju umývať vodou.

 

EAU FRAICHE DE ROSE – Pleťová voda z ruží

Pleťová voda ” Eau Fraiche de Rose ” je získaná parnou destiláciou z okvetných lístkov ruží. Je to prirodzene plná aktívnych zložiek, ktoré sú ideálne pre kozmetické ošetrenie. Majú upokojujúce a osviežujúce účinky pre všetky typy pleti. Mlieko je obzvlášť vhodné pre citlivú pleť. Vymaže známky únavy, vaša pleť zostane žiarivá a vitalizovaná.

Kozmetické tipy :

Používajte pleťovú voda ” Eau Fraiche de Rose ” denne na tvár po odstránení make – upu  čistiacim mliekom ” Eau Lactée ” . Môže tiež použiť ako tonikum alebo v kombinácii s kompresiou pre odľahčenie unavených  očí .

Aktívne zložky: Damascena – ružová voda

CRÉME DOUCE EXFOLIANTE – Jemný peeling na tvár

veľmi jemný pleťový peeling na tvár a decolt, zloženie rešpektuje jemnú a citlivú pleť. Odstraňuje odumreté bunky, čistí a obnovuje, zanecháva pleť žiarivú, čistú. Takto ošetrená pleť lepšie absorbuje ďalšie účinné látky.

Kozmetické tipy:

Dajte malé množstvo peelingu do dlane a naneste na vlhkú pokožku. Jemne roztierajte na celú tvár a decolt, vyhnite sa oblasti očí. Použite 1x týždenne.

Aktívne zložky:

Damascena- ružový olej

Včelí vosk čistený

Lecitín

Ubiquinone

 

MULTI ACTIVE HYDRATANTE – Denný krém

Denný krém ľahkej konzistencie, je ideálny na denné použitie, hydratuje a prírodnými látkami nabíja pleť po celý deň.

Intenzívne hydratuje

Výborná podkladová báza

Zanecháva pleť jemnú a sviežu

Obsahuje UV

MULTI ACTIVE RÉGÉNÉRANTE – Multiaktívny nočný krém

Podrobnosti o produkte:

Má  bohatú receptúru, ktorá intenzívne obnovuje pokožku počas noci, má výnimočné aktivátory, ktoré poskytujú pleti pohodlie, zásobujú ju. Tento krém je ideálny pre všetkých tipy pleti, aj  tie najcitlivejšie. Krém poskytuje komfort, ráno pleť pôsobí oddýchnuto a je plná energie.

Kozmetické tipy:

Použite nočný krém “Multi Active Regenerante” večer na dokonale vyčistenú pleť. Odstráňte váš make-up pomocou Duo Cleansing Milk “Eau Lactée” a pleťovou vodou Eau Fraiche “de Rose”.

Aktívne zložky:

Damascena –  ružový olej

Jojobový olej

Hydrogenovaný ricínový olej

Vyčistená včelí vosk

Provitamín E

Olivový olej

Matricaria Extract

Špeciálna starostlivosť

 

ÉCLAT ANTI-AGE MASK – Maska na tvár

Maska ponúka exkluzívne a inovatívne zloženie s revitalizačným účinkom. Hlavné aktivátory – keratín, glycerín, koenzím Q 10 a esencie z ruží, ktoré pôsobia hĺbkovo a stimulujú činnosť buniek.

Kozmetické tipy:

Naneste tenkú vrstvu textúry na tvár a krk. Nechajte pôsobiť 10 minút. Odstráňte pleťovou vodou “Eau Fraiche de Rose” VALCENA

Aktívne zložky:

Damascena- ružový olej

Damascena- ružová voda

Hydrolizované proteiny

Creatin

Ubiquinone

Olivový olej

Alantoín

 

ACTION JEUNESSE – Sérum na pleť

Starostlivosť určená ženám nad 30 rokov,  zabezpečuje hydratáciu a spomaľuje tvorbu prvých vrások. Tento produkt obsahuje UV filter, vitamín E, ktorý neutralizuje voľné radikály, ktoré majú vplyv na predčasné starnutie pleti.

Kozmetické tipy:

Aplikujte ráno a /alebo/ večer na tvár a krk dokonale očistenú pleť. Sérum  používajte v kombinácii pred denným, alebo nočným krémom. Použitie zabezpečuje intenzívnu starostlivosť.

Aktívne zložky:

Damascena – ružový olej

Kyselina hyalurónová

Ricínový olej zo semien

Jojobový olej

Damascena- ružová voda

Bambucké maslo

Vitamín E

UV filter

ANTI-AGE CREAM-SERUM – Sérum na pleť

Koncentrované sérum s botoxovým efektom, obsahuje bohatý komplex zložiek a  peptidov, ktoré zabezpečujú mladistvý vzhľad, spomaľujú starnutie a dodávajú pleti potrebnú energiu.

Kozmetické tipy:

Naneste  sérum ráno a /alebo / večer na  dokonale vyčistenú pleť . Sérum môžete použiť v kombinácii s denným,  alebo nočným krémom pre intenzívnu starostlivosť o pleť.

Aktívne zložky :

Damascena- ružový olej

Damascena -ružová voda

Argireline

Hexa Peptidy

Jojobový olej

Bambucké maslo

Vitamín E

Lecitín

UV filter

 

ROLLER GLACER – Očný krém

Krém je vhodný na každodenné použitie, zjemňuje a rozjasňuje očné okolie. Roller pôsobí ako jemná masáž, stimuluje a podporuje mikrocirkuláciu.

Rozjasňuje a hydratuje

Redukuje opuchy a kruhy

Zjemňuje očné vrásky

Je vhodný aj na veľmi citlivú pleť

Starostlivosť o telo

 

LAIT EXFOLIANT ET VELOUTÉ – Telový peeling

Telový peeling ” Lait Exfoliant et Veloute ”

Tento extra krémový peeling sa pri kontakte s pokožkou a vodou zmení na mliečnu textúru s vysoko efektívnym  čistiacim účinkom. Odstraňuje odumreté bunky a nečistoty, zanecháva pokožku hladkú a neuveriteľne jemnú.

Viac ako peeling , exfoliačné – mikro čiastočky sú obzvlášť účinné aj v oblastiach s hrubšou pokožkou ako sú lakte, kolená, päty. Tento telový peeling odstraňuje odumreté bunky a nečistoty, zanecháva pokožku hladkú a neuveriteľne jemnú.

Kozmetické tipy:

Naneste na vlhkú pokožku krúživými pohybmi roztierajte. Potom dôkladne opláchnite, potom použite hydratačné mlieko.

Používajte dvakrát týždenne.

Aktívne zložky :

Damascena – ružový olej

Včelí vosk čistený

Lecitín

Ubiquinone

 

LAIT HYDRA NOURRISSANT – Telové mlieko

Podrobnosti o produkte:

Telové mlieko “Hydra Nourissant” je ľahko roztierateľné, hydratačné mlieko, ľahko sa vstrebáva do pokožky, zanecháva pocit sviežosti a jemnosti celý deň. Zanecháva na pokožke nemastný film pre optimálnu ochranu po celý deň.

Kozmetické tipy:

Aplikujte telové mlieko “Hydra Nourissant” denne po umytí  ľahko roztrite na celé telo, najmä na suchých miestach.

Aktívne zložky:

Damascena – ružový olej

Hibiscus Flower Extract

Olivový olej

Hydrogenovaný rastlinný olej

Vitamín E

Vitamín B5

Pšeničný proteín

 

DOUCER MANIS – Krém na ruky

Podrobnosti o produkte :

Ľahko sa roztiera, nezanecháva mastný film. Bohatá krémová textúra chráni, hojí a vyživuje aj najcitlivejšie ruky.

Tento krém hydratuje a chráni pred vonkajším agresívnym prostredím a počasím. Je prispôsobený pre všetky tipy pokožky, zanecháva pocit vláčnosti a jemnosti.

Kozmetické tipy:

Naneste krém na ruky tak často , ako cítite potrebu.

Aktívne zložky :

Damascena – ružový olej

Olivový olej

Vitamín B5

Ubiquinone

Vitamín E

Pšeničný proteín

Parfémy

 

ROSE ABSOLUE – Toaletná voda

Veľmi delikátna, vášnivá toaletná voda s perfektnou rovnováhou kvetín a ovocia

Zanecháva svieži pocit s nádychom luxusu.

Zloženie:

Hlava: Biela pivonka – Bergamot – Broskyne

Srdce: Rose – Jasmin – Konvalinky

Základ: Vanilka – Pižmo – Sandalwood

 

Pre pánov

 

HADRA APAISANT AFTER SHAVE – Hydratačný gél – krém- voda po holení

Podrobnosti o produkte:

Tento hydratačný multi-aktívny gél-krém po holení regeneruje pokožku a zanecháva ju jemnú dlhé hodiny. Obnovuje vitalitu pleti a dodáva “zdravý” efekt žiarivosti po celý deň. Vhodný pre všetky typy pleti, aj citlivé. Po použití nie je potrebné používať vodu po holení.

Kozmetické tipy:

Použite po holení na upokojenie, zmäkčuje pleť na tvári.. Produkt je vhodný pre každodenné použitie, intenzívne hydratuje.

Aktívne zložky:

Creatin

Kyselina hyalurónová

Olivový olej

Rastlinný Bisabolol

Výťažok z Aloe vera

DÉSINCRUSTANT PURIFIANT – Pleťový peeling

jemný pleťový peeling pre pánov. Pomocou mikroperličiek

odstraňuje odumreté bunky, zabraňuje vrastaniu chĺpkov do pokožky, zjemňuje pleť a uľahčuje holenie. Pleť ostáva jemná a čistá.

Kozmetické tipy:

Naneste na vlhkú pokožku pred holením, krúživými pohybmi roztierajte po celej tvári, krku, ak je potrebné opakujte na T-zóne. Vynechajte jemné očné okolie, dôkladne opláchnite, osušte a pokračujte v holení bežným spôsobom.

Aktívne zložky:

Rose Damascena olej

Včelí vosk čistený

Lecitín

Ubiquinone

 

CHEVEUX MOUSSANT – Sprchový gél- šampón

Podrobnosti o produkte:

Sprchový gél-šampón na telo a vlasy, je vysoko penivý,  špeciálne pre mužskú pokožku. Jeho drevitá vôňa dodáva sviežosť, zanecháva vlasy jemné a poddajné po celý deň.

Kozmetické tipy:

Dajte malé množstvo sprchového gélu do dlane a aplikujte ho na vlhkú pokožku a vlasy. Napeňte, potom dôkladne opláchnite. Používajte každé ráno a / alebo / večer.

Aktívne zložky:

Damascena – ružový olej

Olivový olej

Vitamín B5

Kyselina mliečna

VALCENA salóny

BRATISLAVA

 

L´INSTITUT- štúdio krásy

Ing. Lucia Malá

Prievozská 2/A

Apollo BC II.

www.linstitut.sk

tel: +421 905 770 804

 

salón krásy PIERRE

Radlinského 27

811 07 Bratislava

www.salonpierre.sk

tel: 02/526 206 92

 

salón LIVONIA (Oproti Ternu na terase)

Mgr. Andrea Bukovčanová

Milana Marečka 10

Devínska Nová Ves

Bratislava
tel: 0905 237 461

 

Beauty centrum TIMEA

Rozadol

Trenčianska 56/D

tel: 0902 182 437

RUŽOMBEROK

 

OÁZA RELAX

Bystrická cesta 13

0905 252 334

 

salón IMAGE

Jana Pápežová

K.Salvu 6

tel: 0905 874 818

www.kadernictvo-ruzomberok.sk

 

PÚCHOV

 

salón GLAMUR

Martina Šerá

Moravská 1632/34

tel:0907 512 349

  

MARTIN

 

salón EMÍLA

Adriana Urbanová

Štúrovo nám. 108/1

www.kozmetika-emilia.sk

tel: 0905 583 569

ČADCA

 

salón JARMILA

Terézia Kuriaková

Moyzesova 2058

 

 

PRIEVIDZA

 

KOZMETICKÉ ŠTÚDIO
Oľga Lizoňová

1 Bukovčana 24

 

DOLNÝ KUBÍN

 

Bc. Simona Luptáková

Osádka 10

 

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO

 

Nadežda Vnuková

1.mája 248

TRENČÍŃ -DOLNÁ SÚČA

 

BEAUTY SALÓN

Dolná Súča 664

tel: 0902 707 446

TRNAVA

 

Slávka Gajarská – Salón kozmetiky

Andreja Žarnova 11/C,

017 07 Trnava

Tel: 907 107 660

910 391 078
e-mail: slavka.gajarska@centrum.sk

 

PEZINOK

 

STUDIO K

Mária Kotásková

Vajanského 70

900 01

tel: 0903 046 444

Ošetrenia VALCENA PARIS z rady NATURAL ROSE ABSOLUTE

ROSE 90 min

Ošetrenie určené pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú pleť so sklonom reakciám.

Ošetrenie hydratuje, upokojuje, regeneruje a chráni pokožku pred vonkajšou agresiou pomocou ružového oleja. Ošetrenie vyrovnáva pH pokožky, má rozjasňujúce, ukľudňujúce  účinky, sťahuje žilky, neutralizuje voľné radikály. Pleť pôsobí ukľudnene, bez šupiniek a pigmentových nezrovnalostí, má rovnomerné tónovanie.

MILD ROSE 90 min

Ošetrenie určené pre všetky typy pleti, najmä však pre starnúcu citlivú pleť so sklonom k reakciám.

Ošetrenie silno hydratuje, regeneruje, upokojuje a chráni pleť pred vonkajším prostredím pomocou ružového oleja, keratínu, pšeničným proteínom, koenzímom Q10, tieto aktivátory pôsobia hĺbkovo a stimulujú bunkové dýchanie a ich obnovu. Pleť po ošetrení pôsobí hladko a sviežo. Veľmi účinne zbavuje pleť pigmentových  škvŕn, rozjasňuje.

NUTRI OLIVE 90 min

Ošetrenie vhodné pre suchú, dehydrovanú pleť s potrebou regenerácie.

Regeneruje a veľmi efektívne vyživuje pleť  prírodnými zložkami olív, spirupiny a rozmarínovým olejom. Ošetrenie dodáva energiu, sústreďuje sa na dehydrované partie, stimuluje tvorbu kolagénu, spevňuje pleť a dodáva jej pružnosť pomocou keratínu, glycerínu, Q10 koenzímu, proteínom a nenasýteným mastným kyselinám. Pleť po ošetrení pôsobí hladko, vypnuto, vitalizovane a má pocit absolútneho komfortu.

PURE TEA 90 min

Ošetrenie vhodné pre mastnú pleť, odstraňuje prebytočný maz, matuje pleť a pomáha zmierňovať akné. Obsahuje prírodné aktivátory veľmi vysokej kvality. Vŕbový list, tae tree olej. Odstraňuje odumreté bunky, má protizápalové účinky, podporuje cirkuláciu v pokožke, zabraňuje množeniu baktérií, vyrovnáva pH pokožky. Po ošetrení pleť pôsobí čisto, žiarivo, bez známok nadbytočného mazu.

PEARLS AND GOLD 90 min

Ošetrenie určené pre vyhladenie vrások, vypnutiu pokožky pomocou luxusných aktivátorov, zlata a kultivovaných perál.

Ošetrenie stimuluje cirkuláciu pomocou aktívneho zlata, zjednocuje, rozjasňuje pleť pomocou perlového prášku vyrovnáva pigmentové škvrny. Je  mimoriadne vhodné pred každou významnou udalosťou, rozžiari a vypne pleť, výsledkom je luxusný pestovaný vzhľad pleti.

Kaderníctvo

OBJEDNÁVKY NA TEL: +421 905 770 804

Vlasy- koruna krásy, ale len zdravé a upravené

Ponúkame:   trendové zostrihy

– dámsky

– pánsky

– detský

 

spoločenské a svadobné účesy

odstránenie nežiadúcej farby

melír

hĺbková regenerácia

predaj produktov

INCA OIL NATURAL CONCEPT

SACHA INCHI je malá popínavá  rastlina, vyrastá do výšky 2 m. Plody majú tvar hviezdy, sú jasno zelené, počas dozrievania sa farba mení na hnedú. Vo vnútri dozrievajú vzácne smena- oriešky.

Inkovia ako prví objavili výnimočné vlastnosti tejto rastlinky z peruánskej Amazone. Spočiatku Sacha Inchi bola voľne rastúca rastlina , no postupne sa udomácnila a začala sa pestovať vo veľkej miere na úrodných častiach vyšších aj nižších oblastiach džungle.

Oriešky sú skutočným pokladom prírody, majú neobvykle vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín

Omega 3 – 48%

Omega 6 – 36,8%

Omega 9 – 8,3%

potrebných pre život, ktoré si organizmus nevie sám vytvoriť, no podieľajú sa no mnohých kľúčových procesoch  prebiehajúcich v našom organizme. Ich obsah sa pohybuje okolo 93%, čo je najvyšší obsah v prírodných olejnatých rastlinách.

Okrem Omega kyselín obsahujú aj výživné bielkoviny- 33%, antioxidanty, jód , vitamíny A a E.

Jeho vstrebateľnosť je mimoriadne vysoká- viac ako 96% , je ideálny na užívanie v každom veku.

Vysoký obsah omega – 3 , 6 a 9 zaisťuje ochranu , pružnosť a hydratáciu, zatiaľ čo antioxidačný účinok vitamínu A a E zastavuje voľné radikály predchádza vypadávaniu vlasov, pomáha pri liečba ekzémov, lupienky a uhrovitosti.

Inca Oil sa odporúča najmä pre citlivú , dehydrovanú pokožku a suché vlasy.

Olej Sacha Inca ako najlepší prírodný olej pre svoje mimoriadne reštrukturalizácie a výživné vlastnosti získal vo svete veľké uznanie v kozmetickom a potravinárskom priemysle.

Na svetových výstavách v Paríži získal vo svojej kategórii bezkonkurenčne zlaté ocenenie.

PANDORA OIL

Výživný olej na vlasy

vzácny INCA Oil , najlepší pre svoje mimoriadne reštrukturalizačné a anti – aging vlastnosti. Vlasy  ostávajú lesklé , hladké , mäkké a zvládnuteľné, odstraňuje strapatenie a zabraňuje rozštiepeniu končekov.

Použitie: Aplikujte malé množstvo na vlhké alebo suché vlasy, rozotrite po celej dĺžke. NEOPLACHUJTE

Obsah: 100 ml, 12×10 ml

 

NATURAL SHAMPOO

Neutrálne pH, Šampón pre časté umývanie

Formulácia s INCA OIL dáva lesk a výživu šampón čistí vlasovú pokožku a zanecháva vlasy mäkké a hodvábne.

Použitie:  Naneste na mokré vlasy, napeňte a opláchnite. Pre väčší efekt použite FILLER MASK.

Obsah: 250 ml

 

OIL SHAMPOO

Výživný, vyvážený šampón

INCA OIL. Jeho hĺbkové čistenie pokožky normalizuje tvorbu mazu a dodáva vlasom nádherný lesk.

Použitie:  Naneste na mokré vlasy, napeňte a opláchnite. Pre väčší efekt použite FILLER MASK.

Obsah: 250 ml

FILLER MASK

Regeneračná maska na vlasy

Reštrukturalizácia ošetrenie obohatené o vzácny INCA OIL. Jeho použitie zabezpečí vlasom výživu, hydratáciu, takže vlasy ostávajú hladké, zvládnuteľné, zdravé a silné.

Použitie: Po umytí šampónom, naneste masku a rozčešte. Nechajte pôsobiť cca 5 min. potom opláchnite vlažnou vodou.

Obsah: 300 ml

 

 

BAGNO DOCCIA

Výživná emulzia  na umývanie

INCA Oil hydratuje a čistí pleť veľmi šetrne jemne. Je vhodný pre citlivú pokožku. Zanecháva jemnú vôňu a hodvábnu pokožku.

Použitie: Naneste malé množstvo na vlhkú pokožku, napeňte, rozotrite a opláchnite.

Obsah: 500 ml

 

 

BAGNO OLEATO

Prírodný  vysoko koncentrovaný olej  do kúpeľa

s INCA olejom a vitamínom E  je silne hydratačný a chráni pokožku. Je málo penivý – ideálny pre vodnú masáž.

Použitie:

1. Naneste malé množstvo na vlhkú pokožku, rozotrite a jemne opláchnite.

2.Pridajte malé množstvo do vody na kúpeľ. Nechajte pôsobiť 5-10 min. NEOPLACHUJTE

Obsah: 500 ml

INCA OIL LISS TREATMENT

Kúra na vyhladenie všetkých typov vlasov

Intenzívna o obnovujúca regenerácia pre všetky typy vlasov, obsahuje formulu s koncenrtovaným výťažkom Inca oleja, keratínom a kolagénom preniká za pomocí tepla dovnútra vlasu, kde obnovuje a opravuje vlasovou štruktúru. Po aplikácii budú Vaše vlasy po dobu niekoľkých týždňov prirodzene uhladené a vyživené. Kúra zaistí vašim vlasom vitamíny, proteíny a aminokyseliny. Pravidelným používaním budú vaše vlasy ozdravené, hodvábne, lesklé a plné sily.

Použitie:

 1. umyte vlasy INCA KERA OIL šampónom č.1, vysušte uterákom.
 2. nalejte pol fľaštičky INCA KERAOIL LISS TREATMENT č.2 do plastové misky a aplikujte do vlasov štetcom ktorý je v balení priložený. Rovnomerne rozotrite do vlasov. Na dlhšie vlasy bude spotreba pravdepodobne väčšia, vždy záleží na hustote a dĺžke vlasov.
 3. nechajte pôsobiť 15 min
 4. vysušte vlasy fénom a rozčešte
 5. zahrejte žehličku na vysoký stupeň a po malých prameňoch emulziu zažehľujte. Opakujte 8-9x na každom prameni.
 6. potom dôkladne INCA KERAOIL LISS TREATMENT vymyjete len vlažnou vodou
 7. aplikujte INCA KERA OIL MASK č. 3, nechajte pôsobiť 3 min a potom vlasy umyte
 8. upravte obvyklým spôsobom
 9. pre dosiahnutie žiarivého efektu aplikujte na vlasy pár kvapiek Pandora oleja (súčasť balenia)
 10. požitím šampónu a masky INCA KERA OIL pri ďalšom umytí vlasov podporíte a predĺžite účinky ošetrenia.

Obsah: 100 + 100 + 100ml

 

e-shop:

www.kozmetikazprirody.sk

NEW! ART COLLECTION!

Nová rada talianskej vlasovej kozmetiky viac info nájdete na www.artcollection-tmt.it

ARGAN NASHI KURA

OBJEDNÁVKY NA TEL: +421 905 770 804

Túžba žien po nových produktoch Argan,ktoré by spravili ich vlasy ešte krajšími neustále narastá. Tu sú posledné novinky z línie Argan ,ktoré ponúkajú nové a profesionálne produkty schopné splniť všetky ich očakávania!

Nashi Argan Shampoo

Šetrne čistí všetky typy vlasov,obnovuje prirodzenú hydratáciu a jemnosť vlasov. Jeho unikátna formula umožňuje obnoviť prirodzenú hebkosť a lesk vlasov,neoslabuje kapilárne vlákna a rešpektuje ich prirodzenú obranyschopnosť.

Výhody:

 • Obnovuje lesk
 • Hebkosť
 • Chráni a udržiava farbu

Nashi Argan Conditioner

Jeho jedinečná formula pomáha obnoviť prirodzenú hebkosť a lesk vlasov.

Výhody:

 • Obnovuje lesk
 • Hebkosť a jemnosť
 • Uľahčuje rozčesávanie
 • Chráni a udržiava farbu
 • Nezaťažuje vlasy

Nashi Argan Deep Infusion

Permanentný make-up, tetovanie

OBJEDNÁVKY NA TEL: +421 905 770 804

PERMANENTNÝ  MAKE-UP: Je to perfektne vyvinutá metóda pri ktorej sa do hornej vrstvy pokožky za pomoci mikrotenkej ihly nanáša hypoalergénna rastlinná farba.

Touto metódou je možné zvýrazniť oči hornou a dolnou linkou, zlepšiť tvar pier, potlačiť ich asymetriu a opticky ich zväčšiť, alebo ich vytieňovať.

Ďalej je možné upraviť veľkosť a hrúbku obočia, v prípade chýbajúceho kompletne vymodelovať nové.

 

OBOČIE- ČIARKOVANOU METÓDOU

je to ideálny spôsob ako zvýrazniť  obočie jemnými čiarkami medzi  prirodzený rastom a oživiť jeho farbu.Efekt je veľmi prirodzený a je to jeden z najobľúbenejších úkonov v permanentnom make-upe.

Pery

–  linky

–  tieňovanie pier

očné linky

– horné

– dolné

obrázky na telo

– permanentné

– trvalé

Nechtový design, manikúra

OBJEDNÁVKY NA TEL: +421 905 770 804

MODELÁŽ UV GÉLOM

Aj umelé nechty môžu vyzerať prirodzene, ponúkajú zároveň jedinečnú možnosť ako predĺžiť a ochrániť Vaše krehké nechty.

Pomôžu dosiahnuť ideálny tvar, predĺžiť krátke prsty a dodať elegantný, pestovaný vzhľad

Ponúkame:

gélové nechty- trojfázovým gélom

spevnenie prírodných nechtov gélom

klasické lakovanie

francúzske lakovanie

dekoratívne lakovanie

MANIKÚRA

Každý človek, bez ohľadu na vek by mal mať upravené nechty a ruky- sú Vašou vizitkou vždy a všade.

Ponúkame:

klasickú manikúru- dámsku, pánsku

P.Shine- japonskú manikúru

parafínový zábal

výživnú teplú kúru na kožičky

Predaj profesionálnych farieb a produktov

Predaj profesionálnych farieb a produktov produkty si môžete objednať na tel 0905 770 804

e-shop: www.kozmetikazprirody.sk

Visage

OBJEDNÁVKY NA TEL: +421 905 770 804

 Ponúkame:

Denný make- up

Večerný make- up:

Svadobný make- up

Skúška líčenia

Lepenie mihalníc- trsy

ŠKOLA LÍČENIA- individuálne hodiny líčenia podľa požiadavky klienta

Na líčenie používame značky:  CHANEL, DIOR, LAMCOME, CLARINS, LANCASTER, YVES SAINT LAURENT, MAC, GUERLAIN

Profesionálne poradenstvo

Náš personál  je certifikovaným odborníkom vo svojej profesii a rád Vám venuje čas na bezplatné poradenstvo v oblasti vlasovej a pleťovej kozmetiky.

V našom štúdiu krásy pracujeme s prefesionálnou kozmetikou VALCENA PARIS. Náš personál je odborne vyškolený , radi Vám poradíme s výberom produktov na domáce ošetrenie a na mieru Vám zostavíme program ošetrenia Vašej pleti.

Tešíme sa na Vašu návštevu

tel: 0905 770 804

Lucia: Tel 0905 770 804

vlasová kozmetika :

pleťová a telová kozmetika:

nechtový design

Ponúkame  predlžovanie vlasov a zahusťovanie mihalníc

 1. METÓDA PERFECTRESS – vlasy

Táto metóda je svetovou jedničkou používanou v najprestížnejších salónoch po celom svete.

Metóda spájania vlasov studeným  lepením je prevratnou novinkou na svetovom trhu.

Je absolútne šetrná k vlastným vlasom, je rýchla, spoľahlivá a maximálne účinná. Spočíva v aplikácii tenkých pramienkov, medzi ktoré sa zafixujú vlastné vlasy. Touto metódou je možné dosiahnutie rôznych dĺžok, hustoty a farby vlasov. Vlasy sa dajú objednať v rôznych farbách čím vznikne efekt melíru bez zaťaženia vlastných vlasov – JE VHODNÁ AJ NA JEMNÉ A RIEDKE VLASY

Touto metódou je možné zahustiť a predĺžiť aj vlnité a kučeravé vlasy. Pramienky ja možné používať niekoľko aplikácií

 

 1. METÓDA SPÁJANIA KERATÍNOM – vlasy

Spočíva v spájaní pramienkov vlasov keratínom, pričom vlastný vlas sa neničí. Používame výlučne pravé vlasy európske, ázijské a indické podľa typu zákazníčky. Údržba je nenáročná, stačí odporúčaný šampón, kondicionér a špeciálna kefa – JE VHODNÁ  NA PEVNEJŠIE A HUSTEJŠIE VLASY

Cena záleží od množstva a dĺžky použitých vlasov.

 

MIHALNICE

Zahusťujeme Vaše mihalnice norkovými mihalnicami, jednotlivo aj v 3D trsoch. Používame metódu ktorá vydrží cca 3 týždne.